בימבה שהיא גם הליכון וגם מתקן צעצועים על גלגלים. אחרי שרוכבים ונהנים הבימבה הופכת למשחק אטרקטיבי המשלב מוטוריקה של משיכה ודחיפה

חדש בישראל מבית רדיו פלייר– בימבה שהיא גם הליכון וגם מתקן צעצועים על גלגלים.

אחרי שרוכבים ונהנים – הבימבה הופכת למשחק אטרקטיבי לילד המשלב מוטוריקה של משיכה ודחיפה. 

יוקידו מוצרי איכות לילדים, משווקת מוצרי רדיו פלייר בישראל, מביאה ארצה בימים אלו בימבה רבת שימושים, לגילאי שנה עד שלוש, המשלבת פעילות מוטורית של רכיבה משיכה ודחיפה.

הבימבה של רדיו פלייר כוללת למעשה שלושה צעצועים במשחק אחד. תחילה, נהנה הילד מהרכיבה עליה בבית או מחוצה לו בטיולים בשכונה או בפארק. לאחר שמיצה הילד את החוויה, יכולה הבימבה לשמש גם כהליכון או מתקן צעצועים נייד, זאת תוך שניות וללא צורך בכל כלי עבודה לשינוי צורתה. מושב הבימבה ניתן להסרה וכשהופכים אותו ו"מלבישים" על תחתית הבימבה, הוא יכול לשמש כדלי אחסון גדול נייד לצעצועי הילד, המוט המשמש את הילד כ"הגה" בבימבה, הוא זה שהופך לידית אחיזה במשחק הן לדחיפתו כהליכון, והן למשיכתו כמתקן צעצועים נייד. כך, נהנה הילד מחוויית משחק המשלבת פעילויות מוטוריות של רכיבה, דחיפה ומשיכה, ומאפשרת שיתוף חברים במשחק בבית, או פעילות מחוצה לו.

הבימבה של רדיו פלייר קלה במיוחד לנשיאה (במשקל 2.7 ק"ג בלבד); בעלת גלגלים יציבים, ואטרקטיבית במיוחד בעיצובה - עם שני דגמים המותאמים בצבעיהם ודוגמתם לבנים ולבנות. דגם הבנות – בצבע ורוד – כולל  דמות של חילזון חייכן – המשמש כהגה בחזית העגלה. דגם הבנים – בצבע אדום ומעוצב בקווים נקיים, עם ידית אחיזה קלאסית.

מחיר - 429  ₪.

 

הבימבה החדשה, כמו כל מוצרי רדיו פלייר בישראל, ניתנת לרכישה באתר http://www.yokido.co.il/

או בטלפון: 072-233-3312

 

אודות יוקידו מוצרי איכות לילדים:

"יוקידו מוצרי איכות לילדים", נוסדה בשנת 2010 על ידי מיכל פרוכטמן. החברה הינה המשווקת הרשמית של מוצרי RADIO FLYER מותג הוואגונים ותלתי האופן המוביל בארה"ב וכן משווקת רשמית של מותג העגלות ההולנדי EASY WALKER.

אודות רדיו פלייר (Radio Flyer):

רדיו פלייר נוסדה ב- 1917, על ידי אנטוניו פאסין, כנגרייה משפחתית בדרום שיקגו שייצרה עגלות עץ לילדים. החברה, המוכרת בעיקר הודות למוצר הדגל– הוואגון, הרחיבה בשנים האחרונות את קו מוצריה והיא מייצרת ומשווקת בכל העולם,  ומעתה גם בישראל, מגוון רחב של מוצרים בהם תלתי אופן, בימבות חדשניות, קורקינטים, הליכונים לילדים ועוד.

כיום עומדים בראש החברה נכדיו של אנטוניו מייסדה, האחים רוברט ופאול פאסין, שמצמיחים את החברה בקצב מהיר עם למעלה מ- 30 פיתוחים ייחודיים ואיכותיים, העומדים בתנאי התקן הקפדניים ביותר. מוצרי החברה החדשניים והמגוונים, משקפים את צרכיה של המשפחה המודרנית, ומונעים בדמיון וביצירתיות המלווים את החברה עוד מימי הוואגון הראשון לפני למעלה מ- 90 שנה.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?