בגד ים עם שרוולים ארוכים מבד חוסם קרינה גם לאנשים בהירי עור או למי שחלו בעבר במלנומה

חולצת - בגד ים עם שרוולים ארוכים מבד חוסם קרינה גם לאנשים בהירי עור או למי שחלו בעבר במלנומה.

חברת SunWay המתמחה בביגוד חוסם קרינה למניעת נזקי שמש, החלה לייצר לרגל קייץ 2011 חולצת בגד ים לנשים וגברים, עם שרוולים ארוכים המעניקה הגנה מקסימלית לבריאות העור. בגדי הים מתאימים גם לאנשים בהירי עור ומתאימות גם למי שחלו בעבר במלנומה (סרטן עור). הם מעוצבים כחולצה ומיוצרים במגוון צבעים, מתאימות לים, לבריכה וצריך ללבוש אותן גם בעת הכניסה למים ממש כמו בגד ים רגיל על מנת להעניק לעור הגנה מוחלטת מהקרינה שמוחזרת על ידי הים או הבריכה.

הבד ממנו עשויים בגדי הים מסנן כ – 98% מקרינת השמש, עבר בדיקה במעבדת קרינה באוסטרליה ונושא תו תקן אוסטרלי. לשם השוואה בגד מטריקו או בד כותנה רגיל מעניק חסימה של בין 5% - 20% מהקרינה בלבד. לחולצת בגד הים, אפשר להתאים חלק תחתון של בגד ים המכסה את העור עד הברכיים או עד הקרסוליים במידות ודגמים לנשים ולגברים. 

ניתן להשיג את חולצת בגד הים לנשים וגברים במידות S עדXXXL  במחיר החל מ -  169.9 שקלים וכן את יתר פריטי הביגוד לים לנשים, גברים, ילדים ותינוקות המיוצרים במגוון מידות לכל גיל ומבנה גוף בחנות SunWay בנמל תל אביב ובחנות בהוד השרון וכן בעוד חנויות ברחבי הארץ את רשימת החנויות המלאה ניתן למצוא באתר החברה בכתובת: www.sunwayltd.com/ או במוקד הארצי של החברה המאוייש החל מ - 08:00 בבוקר ועד 22:00 בלילה בטלפון 09-7447767

 

על חברת SunWay

חברת SunWay  אשר הוקמה על ידי ענת יהב בשנת 1998 מוכרת כבר לישראלים בזכות בגדי הים לילדים המעוצבים בגזרת "חליפות צלילה" צבעוניות ונעימות למגע. בשנים האחרונות החלה החברה לייצר גם בגדי ים למבוגרים וכן בגדים יומימיים מבדים חוסמי קרינה. החברה מייצרת בגדים מסנני קרינה (חולצות וטוניקות), כובעים מבדים חוסמי שמש וכמובן, בגדי ים. כל מיגוון המוצרים מיוצר במידות לכל גיל, לנשים, גברים, ילדים ותינוקות. הרכבי הבדים מגוונים ומותאמים לפעילויות השונות. האתגר הגדול, ייצור בד "נושם" המבוסס על במבוק,בדרגת 50+  UPF הושג תודות לשיתוף פעולה עם רופאי עור אמריקאים .MDSolarSciences כך נולדו חולצות וטניקות נוחות ללבישה יומיומית,מסוגננות,קרירות,נעימות למגע וחשוב מכל, חוסמות קרינה בדרגת ההגנה המירבית.

 

על התקן האוסטרלי שאומץ גם בישראל

מחקרים שהתפרסמו בשנים האחרונות הוכיחו שהקרמים להגנה מהשמש אמנם מפחיתים בהרבה את הישרפות העור על ידי השמש, אך רב הקרמים (כולל אלה בעלי מקדם הגנה גבוה של 35) אינם חוסמים את הקרינה האולטרה-סגולית מסוג UVA, החודרת לעומק האפידרמיס של העור ואחראית להתפתחות מלנומה (סרטן העור הנפוץ ביותר). מאחר ואנשים המשתמשים בקרמים טועים לחשוב שהם מוגנים, הם מרשים לעצמם להיחשף הרבה שעות לשמש וכך, בעקיפין, הקרמים להגנה גורמים לעליה במספר מקרי סרטן העור. בישראל, אושר על ידי מכון התקנים הישראלי, תקן ישראלי ,ת"י 5299 כתקן הקובע לקביעת שיעור מקדם ההגנה מקרינה על סגולית של בדים, בגדים ופריטי לבוש אישיים אחרים הנלבשים צמוד לגוף ומגנים מהשמש. התקן הישראלי זהה לתקן האוסטרלי/ניו זילנדי AZ/NZS 4399:1996. בדיקת דרגת הגנת הבדים מפני קרינה מתבצעות במעבדה מיוחדת. השיטה פותחה על ידי ARPNSA.בד מקבל את דרגת ההגנה רק לאחר שנחשף 8 פעמים לקרינה. בדים שונים נבדלים אלו מאלו בדרגת החסימה שהם מעניקים מקרני UVA ו-UVB.לשם השוואה, דרגת ההגנה של חולצת טריקו יבשה רגילה מקבילה רק לUPF15, כאשר חולצת הטריקו רטובה, דרגת ההגנה שלה יורדת לUPF8 בלבד.בגדי הים של SunWay  שומרים על דרגת ההגנה המירבית שלהם גם כאשר הם רטובים!

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?