" />

סדרת המברשות החדשה מאפשרת הקניית הרגלי צחצוח בריאים מגיל צעיר

אלמקס מציגה סדרת מברשות שיניים המותאמות במיוחד לילדים החל  מבקיעת השן הראשונה ועד גילאי ביה"ס.

סדרת המברשות החדשה מאפשרת הקניית הרגלי צחצוח בריאים מגיל צעיר.

חברת טבע מציגה סדרת מברשות שיניים "אלמקס" המיועדות לילדים. סדרת המברשות מותאמות לקבוצות גיל שונות בהתאם לסדר בקיעת השיניים ומותאמת לאחיזה, לצורת קשת השיניים ולמבנה חלל הפה של ילדים בגילאים שונים.

המברשות מסייעות בידי ההורים להקנות לילדים הרגלי צחצוח ושמירה על היגיינת הפה.

המברשות החדשות של אלמקס, פותחו בשיתוף מומחים לארגונומיה ורפואת שיניים לילדים ותינוקות מהמכון הלאומי לטכנולוגיה בשוויץ. למברשות ידיות אחיזה מיוחדות המתאימות לכישורים המוטוריים של ילדים ולאחיזה המועדפת עליהם וכוללות סימונים שעוזרים לילד לאחוז את המברשת בצורה אופטימאלית. תכונות אלה מאפשרות לילדים לתמרן את המברשת בקלות בתוך הפה הקטן ולנקות את כלל משטחי השיניים. ראש המברשת מעוגל ועוצב כך במיוחד על מנת לאפשר ניקוי מרבי של משטחי לעיסה המועדים לעששת וכולל סיבים עדינים המגנים על החניכיים מפציעות ומנקים בצורה יסודית.

להקניית הרגלי צחצוח שיניים נכונים בגיל צעיר חשיבות רבה שכן בריאות שיני החלב משפיעה על בריאותן של השיניים הקבועות. עששת בשיני חלב מגדילה את הסיכוי לעששת בשיניים הקבועות. 

מחקרים של המכון השוויצרי פדרלי לטכנולוגיה בציריך, מוכיחים כי הצורה הארגונומית של ידית המברשת עוזרת לילד בניסיונות המשחקיים הראשונים שלו עם הצחצוח, ומנחה אותו לצחצוח נכון ולאחיזה נכונה וטובה של המברשת.

סדרת מברשות השיניים לילדים של אלמקס כוללת שלוש מברשות המותאמות לשלוש קבוצות הגיל העיקריות:

"אלמקס המברשת הראשונה שלי" המיועדת לילדים בגילאי 0-3.

בשלב זה בוקעות שיני החלב וקיימת חשיבות מכרעת לתחילת החינוך הדנטלי ושמירת היגיינת הפה. בשלב התפתחותי זה לומדים לאחוז את מברשת השיניים ומתוודעים להרגל של צחצוח שיניים. המברשת לגילאי 0-3 הינה מברשת תרגול המעוצבת בראש ובראשונה כך שתתאים לצרכיהם המיוחדים של פעוטות.

המברשת  בעלת ידית אחיזה ארגונומית עם מעצור אגודל לאחיזה יציבה בזמן הצחצוח. למברשת ראש קטן עם סיבים רכים לניקוי יעיל של שיני החלב עם בקיעתן. על המברשת,  שטח המסומן בצהוב, המגדיר אזור בגודל המתאים לכמות המשחה המומלצת לשימוש (גודל אפונה).

אלמקס לילדים "כמעט גדולים" לילדים בגילאי 3-6.

בשלב זה כל שיני החלב נמצאות בפה וקיימת חשיבות ללימוד המיומנות המוטורית של צחצוח השיניים. מברשת השיניים אלמקס לילדים לגילאי 3-6 בעלת ידית אחיזה מיוחדת עם סימונים שיעזרו לילד לאחוז את המברשת בצורה הנכונה כבר בניסיונותיו הראשונים בצחצוח השיניים לבד. על המברשת,  שטח המסומן בצהוב, המגדיר אזור בגודל המתאים לכמות המשחה המומלצת לשימוש (גודל אפונה)  וידית אחיזה שנבדקה מחקרית ומותאמת לאחיזה של ילדים צעירים ולצחצוח מודרך על ידי ההורים.המברשת הינה בעלת סיבים עדינים וראש קטן המנקה ביעילות ובעדינות.

אלמקס ג'וניור לגילאי 6-12.

החל מגיל 6 , שיני הילדים מתחלפות משיני חלב לשיניים קבועות. עם בקיעתן של השיניים הקבועות החדשות, יש חשיבות גבוהה להקפיד על היגיינת הפה של הילד.

בשלב זה הילדים שולטים בתנועת הצחצוח, אך עדיין זקוקים להשגחת מבוגר.  מברשת השיניים אלמקס ג'וניור דומה בעיצובה למברשת שיניים למבוגרים אך ראש המברשת מוקטן ומותאם לילדים בגילאי 6-12. הסיבים מאורגנים במבנה מדורג וכוללים סיבי X מאורכים המיועדים לשפר את הניקוי סביב משטחי המגע שבין השיניים. ראש המברשת קטן עם סיבים רכים כדי לאפשר ניקוי יעיל גם של השיניים הטוחנות במהלך בקיעתן.

 

גל קליינר מנהלת תחום דנטלי, טבע ישראל: "משפחת מוצרי אלמקס, מלווה את המשפחה הישראלית מזה שנים רב ומחוייבת למוצרים אשר נבדקו במחקרים רפואיים. סדרת המברשות החדשה של אלמקס לילדים מיועדת לסייע בהקניית הרגל יום-יומי של צחצוח שיניים ובלימוד תנועות הצחצוח החל מבקיעת השן הראשונה ועד לבקיעת השיניים הקבועות".

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?