עגלות תינוק יוקרתיות, כיסאות בטיחות מגיל 0, בוסטרים וסל קלים

" />

BabySafe משיקה בישראל את קולקציית המוצרים החדשה של המותג ברייטקס (Britax) לשנת 2011

BabySafe משיקה בישראל את קולקציית המוצרים החדשה של המותג ברייטקס (Britax) לשנת 2011:

עגלות תינוק יוקרתיות, כיסאות בטיחות מגיל 0, בוסטרים וסל קלים

חברת BabySafe המובילה בתחום מוצרי תינוקות וילדים, משיקה בישראל את קולקציית המוצרים של המותג ברייטקס (Britax) לשנת 2011. במסגרת זו מציעה החברה מגוון רחב של עגלות תינוק, כיסאות בטיחות מגיל 0, בוסטרים וסל קלים תחת המותג ברייטקס.

בקטגוריית כיסאות הבטיחות חברת ברייטקס (Britax), נחשבת מזה שנים ליצרנית כסאות הבטיחות הבטוחים ביותר בעולם. ברייטקס הוקמה בשנה 1939,  והייתה מאז ומתמיד חלוצה בפיתוח של דגמי כסאות בטיחות בעלי עיצוב הנדסי מיוחד. מאז ועד היום, כסאות הבטיחות של ברייטקס מעניקים לתינוקות מגיל 0, לפעוטות ולילדים את ההגנה המלאה  והטובה ביותר.

בקולקציה החדשה יצאה ברייטקס ארה"ב בקונספט בטיחותי חדש שנקרא "NEW GENERATION" –הדור הבא. קונספט זה מאפשר לחברה לבדוק ולבחון את כיסאות הבטיחות שלה בכמה פרמטרים בטיחותיים מתקדמים יותר בהשוואה למתחרים ומאפשרים למושבי הבטיחות של ברייטקס להיות מושבי הבטיחות המתקדמים ביותר בעולם מבחינת בטיחותם.

לדברי אפרים רכס מנכ"ל חברת  BabySafe, החברה חרטה על דגלה הבנה ורגישות לכל צרכיו המשתנים של הלקוח הישראלי ולכו מקפידה לעמוד בקצב ההתחדשות המהיר של מוצרי התינוקות ברחבי העולם. לדבריו, קולקציית המוצרים לשנת 2011 מציעה מגוון מוצרי תינוקות בעיצובים ייחודיים המתאימים לצו האופנה ולטרנדים בישראל וכמובן מבטיחה עמידה בכל התקנים הבטיחותיים המחמירים ביותר ואיכות מוצרים בלתי מתפשרת.

 

לפרטים נוספים: http://www.babysafe.co.il/ או בטלפון: 072-2555100

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?