חברת התרופות GSK מציעה: סנסודיין "PRONAMEL" לילדים

חברת התרופות GSK (גלקסוסמיתקליין) מציעה: סנסודיין "PRONAMEL" לילדים: משחת שיניים המסייעת בהגנה על שיני הילדים מפני שחיקה חומצית ועששת מכילה נוסחה ייחודית המסייעת בחיזוק שכבת האמייל ובהגנה על השיניים מפני התקפה חומצית.

חברת גלקסוסמיתקליין (GSK) מציעה את משחת השיניים סנסודיין PRONAMEL לילדים, משחת שיניים המסייעת בהגנה על שיני הילדים מפני שחיקה חומצית ועששת.

 

משחת השיניים סנסודיין PRONAMEL לילדים בעלת הנוסחה הייחודית, מסייעת בחיזוק האמייל, היא מכילה פלואוריד בכמות המתאימה לילדים מעל גיל 6 בעל זמינות גבוהה , המחזק את אמייל השן ועוזר לשקם את הנזקים שהחומצות גרמו לו. סנסודיין PRONAMEL לילדים מומלצת לשימוש כבכל משחה רגילה. שימוש יומיומי, פעמיים ביום בסנסודיין PRONAMEL לילדים יסייע בחיזוק שכבת האמייל, יעניק הגנה בפני התקפה חומצית ובפני עששת.

לסנסודיין PRONAMEL לילדים טעם מנטה עדין אהוב במיוחד על ילדים.

 

מחיר והיכן ניתן להשיג: את משחת השיניים סנסודיין PRONAMEL לילדים כמו גם את כל משחות השיניים של סנסודיין, ניתן להשיג בכל רשתות השיווק, הפארם ובבתי המרקחת. מחירה המומלץ לצרכן של סנסודיין PRONAMEL: 14.90 ₪ לשפופרת המכילה 50 מ"ל.

 

מהי שחיקה חומצית?

שחיקה חומצית נחשבת לבעיית השיניים העיקרית של המאה ה-21 והיא נובעת בעיקר כתוצאה מהרגלי התזונה המודרנית. שחיקה חומצית היא האופן בו השיניים נשחקות כתוצאה מריכוך אמייל השן על ידי חומצות המצויות במאכלים ומשקאות רבים כגון: פירות, מיצי פירות משקאות תוססים ויין. חומצות אלו עלולות לפרק מינרלים מהשיניים, להחליש את האמייל ובכך לגרום לשכבת האמייל להישחק ביתר קלות.

בשלבים הראשונים של השחיקה החומצית השיניים מקבלות גוון צהבהב ותיתכן רגישות בעת צריכת מאכלים ומשקאות חמים או קרים. בשלבים מאוחרים יותר, קצות השיניים החותכות הופכים לשקופים ועלולים להופיע גם שקעים קטנים על משטחי השיניים. שחיקה חומצית אינה תלוית גיל, ואינה קשורה להיגיינת פה ירודה. כל אחד שהוא בעל שיניים טבעיות נמצא בסיכון.  מנתוני GSK עולה כי בעוד בעיית השיניים של המאה הקודמת - עששת, נמצאת במגמת ירידה, שחיקה חומצית נמצאת במגמת עלייה.

 

משחות השיניים סנסודיין: משחות השיניים סנסודיין מיוצרות על ידי חברת GSK (גלקסוסמיתקליין) אנגליה ומיובאות לארץ על ידי חברת GSK ישראל. הן פותחו והוכחו כמספקות את כל היתרונות של משחת שיניים רגילה, ובד בבד מסייעות גם בהקלה על רגישות בשיניים. סנסודיין מציעה מגוון רחב של משחות שיניים, מברשות שיניים ומי פה המסייעים לשמירה על בריאות הפה. בשימוש יומיומי, סנסודיין מקלה את רגישות השיניים על ידי בניית מחסום שמגן נגד השפעת גירוי של חום, קור, מתוק ומאכלים חומציים ועוזר למנוע מהכאב לחזור. רופאי השיניים ממליצים על סנסודיין כבר יותר מעשרים שנה.  בישראל,  9 מתוך 10 רופאי השיניים ממליצים סנסודיין לשיניים רגישות.


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?