רשת עולם המים של אורי סלע מתרחבת ופותחת את הסניף החמישי בחוף פולג בנתניה- מרכז השחייה הפרטי הגדול בארץ

רשת עולם המים של אורי סלע מתרחבת ופותחת את הסניף החמישי בחוף פולג בנתניה- מרכז השחייה הפרטי הגדול בארץ. 

בשבת הקרובה, ה-14.5.11 בשעה 11:00, יתקיים בעולם המים פולג הפנינג פתיחה חגיגי לכל המשפחה, הפתוח לקהל הרחב, ללא תשלום: מתנפחים, הפעלות לילדים, הפעלות בבריכה ובחדר הכושר, מופע של שחייה אמנותית ועוד...

רשת עולם המים של אורי סלע מתרחבת ופותחת בימים אלה את הסניף החמישי, בחוף פולג בנתניה, בהשקעה של כ-3 מיליון ₪. הסניף החדש מתפרש על שטח של כ-4 דונם, והוא מפיח חיים באזור שהיה במשך שנים עזוב ומוזנח.

בסניף החדש, שהינו מרכז השחייה הפרטי הגדול בארץ, קיימות 3 בריכות הפועלות במקביל: בריכה טיפולית המיועדת לשחיית פעוטות וטיפולי הידרותרפיה, המחוממת לטמפרטורה קבועה של 34 מעלות, בריכה ללימוד ואימון שחיית ילדים ומבוגרים, אימוני טריאתלון, אימוני מאסטרס ועוד, ובריכה נוספת לשכשוך, משחק והנאה. בשל הקרבה לחוף הים, נהנים לקוחות המרכז גם מאימוני ריצה ושחייה בים.

בסניף החדש של רשת עולם המים של אורי סלע פועלים מספר עסקים בעלי אוריינטציה של אורח חיים בריא, איזון גוף-נפש וטיפול: חברת א.ס.י- אימוני ספורט ייחודיים לילדים ומבוגרים בעלי מוגבלויות, חדר כושר המשרת את הקהל הרחב וגם אנשים בעלי מוגבלויות רפואיות לאחר פציעות כאלה ואחרות ובית קפה-בריאות המגיש מזון טרי ובריא הכולל תפריט מזין לספורטאים שנבנה על ידי תזונאית המתמחה בבניית תפריטים לנבחרות שחייה בארץ.

הסניף מעוצב על פי תורת הפנג שווי, היוצרת איזון והרמוניה בין האנרגיות הקיימות במרחב לבין האנשים השוהים בו, והוא מזמין את הלקוחות לטיפולים באווירה ספורטיבית ונעימה. תכנון ועיצוב הסניף מותאם לצרכיהם של אנשים בעלי מוגבלויות, וקיימת בו עמדה גדולה הכוללת שירותי נכים מרווחים ועמדה עם שירותים ומקלחת פרטיים, לנוחיותם של הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים שאינם מתקלחים לבד.

הפתיחה הרשמית של סניף עולם המים בחוף פולג תיערך ביום שבת, ה-14.5.11 בשעה 11:00 בהפנינג חגיגי לכל המשפחה, הפתוח לקהל הרחב, ללא תשלום. בהפנינג ייהנו האורחים ממתנפחים, הפעלות לילדים, הפעלות בבריכה ובחדר הכושר, מופע של שחייה אמנותית ועוד.  

"עולם המים של אורי סלע"- הרשת המובילה ללימודי שחייה ופעילויות מים. ברשת מגוון פעילויות בתחום המים: לימודי שחיה לכל הגילאים, קבוצות שחייה מקצועיות, קבוצות שחייה לימודיות, שחיית תינוקות ופעוטות עם הורים, הידרותרפיה, טיפולים מיוחדים במים, שחייה, אימון וטיפול לנשים בהריון, פעילות אירובי במים, טיפולי שיקום ועוד. "עולם המים של אורי סלע" מעסיק מדריכים מקצועיים, שחייני עבר, שחוו אלפי שעות אימון ולימוד במים, שעברו הכשרה מקצועית מקיפה ונבחרו בקפידה לתפקידם. גם בשל אהבתם הרבה למים, ללימוד לטיפול והדרכה.                                                                                                     

אורי סלע הוא הידרותרפיסט ומדריך ותיק בתחום הייחודי של לימוד ואימון שחייה לתינוקות ולילדים בעלי צרכים מיוחדים, בוגר מכון וינגייט למדריכים ומאמנים במגמת שיקום נכים והידרותרפיה, מנהל מקצועי ובעלים.

                             

כתובת אתר: http://www.swimming.co.il/  |  טלפון: 03-6992995
סניפי עולם המים של אורי סלע: תל אביב (קאנטרי גלילות הישן), מתחם דיאדה בנמל ת"א, הכפר הירוק ודיאדה ברעננה.


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?