תחליב מגנוקס – תכשיר טבעי, המבוסס על מרכיב המגנזיום הידרוקסיד (Mg(OH)2) הידוע ביכולתו לסייע במצבי קשיי עיכול ועצירות, יכול לסייע למתקשים בחג הפסח.

" />

תכשיר טבעי המבוסס על מרכיב המגנזיום הידרוקסיד הידוע ביכולתו לסייע במצבי קשיי עיכול ועצירות

"תחליב מגנוקס" - MILK OF MAGNOX - לסובלים מקשיי עיכול ועצירות!

 

מומלץ על ידי רופאים

 

בטוח לשימוש מגיל שנתיים ומעלה, ללא חשש לתלות או התמכרות

 

וכשר לפסח!

 

תחליב מגנוקס – תכשיר טבעי, המבוסס על מרכיב המגנזיום הידרוקסיד (Mg(OH)2) הידוע ביכולתו לסייע במצבי קשיי עיכול ועצירות, יכול לסייע למתקשים בחג הפסח.

 

תחליב מגנוקס המומלץ על ידי רופאי גסטרו, מכיל  20% מגנזיום הידרוקסיד, מרכיב טבעי מים המלח המסייע בריכוך הצואה על ידי ספיחת המים המצויים במעי.

 

התכשיר בטוח לשימוש, ללא תופעות לוואי או התמכרות, אינו פוגע ברירית המעי ומביא ליציאות נטולות מאמץ.

 

בזכות  הפרופיל הבטיחותי הגבוה של התכשיר, מאושר תחליב מגנוקס, לשימוש ארוך טווח בקרב הסובלים מעצירות כרוניות החל מפעוטות בני שנתיים, ילדים, נשים בהריון ולאחר לידה, לאוכלוסיה הבוגרת, סוכרתיים, לסובלים מיתר לחץ דם, לסובלים מטחורים, פיסורה ועוד.

 

תחליב מגנוקס הוא שיפור של פורמולה בינלאומית ותיקה שפותח בחברת "נוה פארמה" הישראלית. בנוסף על היותו תכשיר לטיפול בעצירות, מספק תחליב מגנוקס מגנזיום לתאי הגוף, מונע התכווצויות שרירים בגפיים בלילה ומונע צרבת (בהיותו בסיס הסותר את חומצת הקיבה).

 

את תחליב מגנוקס, ניתן לרכוש ללא מרשם רופא, ברשתות הפארם, בתי המרקחת וקופות החולים במחיר של 54.90 ₪  לבקבוק המכיל 500 מ"ל.


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?