טיפים ומאמרים

חוות דעת

מצליחים כפול: השיטה לזכור את לוח הכפל

הילדים מתקשים לזכור את לוח הכפל? משחק הקלפים "כפלי", שמבוסס על שיטה חכמה וייחודית, יגרום להם לשחק, ליהנות ובלי להרגיש - לשלוט בכל לוח הכפל, ואפילו בחילוק!

כיצד נלמד את הילדים חינוך פיננסי?

בין שיעורי האנגלית, המתמטיקה והלשון שמקבלים הילדים בביה"ס ובין החינוך הערכי שהם מקבלים בבית, החינוך להתנהלות כלכלית נכונה מתפספס, וחבל. חשוב להקנות כבר מגיל צעיר חינוך פיננסי, וגם אם הדבר נראה מסובך לפעמים, תופתעו לגלות שהוא לא.

עוברים דירה? שירותי מעבר דירה שכדאי לכם להכיר

כשאנחנו חושבים על מעבר דירה, התמונה הראשונה שעולה בראש היא של סבלים שסוחבים רהיטים כבדים במורד המדרגות, מעמיסים על המשאית ומשנעים את הכל לבית החדש. וזה אכן השירות הבסיסי שמספקת חברת ההובלה, אבל לא היחידי.

טיפים לאריזת חדרי ילדים שכדאי להכיר

כשעוברים דירה עם ילדים יש לא מעט אתגרים. אחד מהם הוא אריזת חדר הילדים. כדי לארוז את חדר הילדים בהצלחה תצטרכו תכנית טובה וגם תזמון מתאים, כדי לא לפגוע בשגרת חייהם של הילדים יותר מדי ובכך להפוך את המעבר למתוח.

"השיחה" - איך נודיע לילדים שאנחנו מתגרשים?

ההחלטה להתגרש מגיעה בדרך כלל אחרי לא מעט לבטים וחששות. וברגע שהגעתם להחלטה סופית, מגיע הזמן לספר לילדים. זו שיחה מאוד מהותית וכדאי לעשות אותה בצורה הטובה ביותר.

אין חופש מהורות

הורים רבים מחפשים פעילויות לחופש הגדול כדי שהילדים לא יתבטלו. המתח מתחיל כשזה בדיוק ההיפך מרצון הילדים...

הגיע הזמן לטיפול שיניים? כך תבחרו רופא שיניים לילדים!

אחת המשימות החשובות כהורים היא לדאוג לבריאות הילדים, לבחור את הרופאים הטובים ביותר אליהם תוכלו לפנות במקרה הצורך. ולמרות שרופא הילדים יכול לפתור בעיות רבות, במקרה של בעיה שקשורה לשיניים תצטרכו לפנות לרופא שיניים.

חם שם בחוץ

קיץ, חם, והמון ילדים דורשים את תשומת הלב כדי ליהנות ולהתפתח... או סתם להוציא את ההורים שלהם מדעתם.

דרכים להוזלת עלויות במעבר דירה שכדאי לכם להכיר

בנוסף להיותו מלחיץ, מעבר דירה גם כרוך בעלויות. לכן זה רק טבעי שתרצו לעשות את כל שאתם יכולים כדי לחסוך ולהוזיל עלויות. הדרכים הבאות יעזרו לכם בכך.

נחשפו זוכי פרס מוצר השנה ישראל 2022

לאחר תהליך ארוך ומוקפד תחת פיקוחה של חברת מוצר השנה העולמית ובשילוב הצרכנים עצמם נחשפה רשימת הזוכים בפרס מוצר השנה 2022.

< ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 332 > 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!